טמבור פורום

טמבור FORUM – הפורום המקצועי הגדול בישראל לאנשי המקצוע

המטרה שלנו  -  להיות השותף המקצועי שלכם להצלחה העסקית שלכם

טמבור פורום הוקם כדי שלך יהיה :

  • ערוץ התקשורת הישיר שלכם אלינו
  • להיות הגורם המקצועי הראשון אליו תפנה לקבלת מידע הדרכה וכלים בכל הקשור לעבודה היומיומית שלך ולהתמקצעות שלך

מסלול ההכשרה המקצועי  של טמבור FORUM מיועד לאנשי מקצוע  בתחום הבניה והשיפוצים.  במסגרת הפורום תוכל לבחור בין  מסלולי הדרכה והכשרה  בכל תחומי הפעילות שלנו ולפגוש את המומחים המובילים בטמבור – משלב יסודות הבנייה ועד לשלב הגמר.

בהדרכות הללו אתה נפגש עם המומחים של טמבור וגם  מתנסה באופן אישי ומעשי  בחומרים עצמם. בסוף ההדרכה ניתנת  תעודת השתלמות של טמבור וכרטיס חבר "מוסמך טמבור" . במסגרת הסדנאות המעשיות מקבלים תיק עבודות לדוגמא–  כלי עבודה מעשי מול הלקוחות שלך , האדריכלים המעצבים שהנך נפגש עימם .

הדרכות בטמבור

במסגרת הקורסים אנשי המקצוע עוברים הדרכות מקצועיות על ידי מומחי טמבור בכל הנוגע ליישומים מיוחדים של אפקטים דקורטיביים מסדרת "אפקטים בצבע" ,הדרכות לבניית מחיצות גבס בשילוב הלוחות המיוחדים של טמבור: הלוח השקט החדש של טמבור המונע מעבר רעשים בין חדרים יותר מקיר רגיל, וקירות גבס חיצוניים כגון הסופרבורד העמיד בתנאי מזג האוויר הישראלי. ההדרכות מתקיימות גם בנושאי צביעת פריטי עץ כגון שולחנות משקופים דלתות ופרטי נוי ופריטי מתכת  כגון ריהוט גן, מעקות, שער , גופי תאורה  ועוד, עם סדרת מוצרי ההמרטון והפוליאור המתאימים למזג האוויר הישראלי , בקורס נלמדים כל שיטות היישום במוצרי הסדרה , חלק, מגורען, מחוספס, מבריק מט  ועוד.

הדרכות על ידי צוות טמבור

עד כה, 1,400 אנשי מקצוע כבר עברו הדרכות בפורום אנשי המקצוע של טמבור. בנוסף לידע, לתעודה ולתיק העבודות, אנשי המקצוע יוצאים מכאן גם עם כלים מקצועיים כמו המניפה של טמבור וערכת אנשי המקצוע של טמבור. ואז, כשהם מגיעים לאתר, הם יכולים להשתמש גם בידע שהם רכשו וגם בערכה שקיבלו.

החברות בפורום היא חותמת איכות הדדית וחשוב לנו לשמור עליה עבורכם ובוודאי עבור השם הטוב שלנו

אנו נעמיד לרשותכם את כל הידע , הניסיון והכלים  כדי שאתם תוכלו להציע ללקוחות שלכם את ההצעה הכי  טובה ותהיו מצוינים במה שאתם עושים,

לפרטים על ההדרכות צלצלו למוקד המומחים של טמבור 6477*

בוא להיות מוסמך טמבור

נא מלא את הפרטים ונציג טמבור יחזור אלייך בהקדם

1.פרטי איש קשר

2. פרטי העסק

3. פרטי התקשרות

4. שונות 

 

נא מלא את הפרטים ונציג טמבור יחזור אלייך בהקדם